Sepet Boş

Günden geceye sizi layığıyla temsiledecek sezonun en şık ve en çok tercih edilen abiye çanta modelleri Çantasuar farkı ile beğeninize sunulmuştur. Gece ve davet çantası olarakda adlandırılan abiye çantalar hem asil hemde çekici duruşları ile vazgeçilmez aksesuarlarınız olacaktır.

Abiye çanta modellerindeki uygun fiyat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti garantisi ile şık kombinler oluşturabilirsiniz. Açılışa özel indirimli çanta fiyatları ve ücretsiz kargo hediyesi ile bir tık ötenizdeyiz. Her gün yeni model size özel tasarım çantalarımız beğeninize sunulacaktır.

Abiye çanta seçenekleri her markada her mağazada farklılık gösterir. Biz abiye çanta çeşitlerinin tasarımında az öz fakat çok tercih edilen renkler ve modeller prensibi ile hareket ettik. Siz ziyaretçilerimizin memnuniyetlerini ölçmek adına çok tercih edilen renk ve modelleri sadeleştirerek beğenilerinize sunduk. Kiyafetlerinizin yanında hanımefendiliğinize ve asilliğinize destek olurcasına şık davet çantaları ürettik.

Katıldığınız davetlerde renk uyumlarını yakalamak ve rüküşlükten kaçmak adına modellerimizi inceleyebilirsiniz. Kolleksiyonumuzun klasik abiye modellerinden öte vazgeçilmeyen ve modası hiç geçmeyen abiye çanta modellerinden oluştuğunu belirtmemizin daha doğru olacağı düşüncesindeyiz.

Her gün yeni abiye çanta modellerimizi siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşırken memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi bilmek isteriz. Dilek, şikayet ve önerilerinizi bize yazın. Bize yazın ki daha çok siz olalım. Web sitemizden Banka Havalesi/Eft ve Ptt Kapıda ödeme güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.